Usługi księgowe i podatkowe Piaseczno L&T Tax Group

Dynamiczne i złożone zmiany z zakresu regulacji podatkowych ale i coraz to bardziej wnikliwa oraz nierzadko nieustępliwa praktyka działań organów podatkowych sprawiają, że współcześnie przedsiębiorca staje przed ogromnym wyzwaniem (w pierwszych trzech kwartałach 2018 r. weszło w życie blisko 14 tys. stron aktów prawnych!) sprostania tym wymogom. Oferta L&T Tax Group opracowana jest w celu zapewnienia podatnikom pełnej, bezpiecznej ale i optymalnej obsługi podatkowej i profesjonalnego wsparcia nawet w najtrudniejszych sytuacjach jak postępowania karno-skarbowe.

Konsultacje podatkowe w spółce realizowane jest na zasadach interdyscyplinarnej współpracy doświadczonego zespołu fachowców z zakresu prawa, rachunkowości i finansów. Dotychczasowe doświadczenie zespołu L&T Tax Group obejmuje nie tylko stricte zagadnienia prawno-podatkowe czy reprezentację przed organami podatkowymi ale jednocześnie postępowania sądowe gospodarcze oraz reprezentację przed organami administracji i w negocjacjach biznesowych, dzięki czemu nasze spojrzenie na podatki zawsze uwzględnia szeroki kontekst prowadzonej przez Klienta działalności.

Konsultacje podatkowe i prawne zapewniane przez L&T Tax Group realizować można w oparciu o kompleksową współpracę, w tym zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych poszerzoną o specjalistyczne usługi doradztwa biznesowego lub poprzez skorzystanie z poszczególnych usług na zasadzie jednorazowej stawki, abonentu lub ryczałtu w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej jak możemy Ci pomóc

ZAKRES EKSPERTYZY

column1-image1Podatek VAT

column2-image1Ceny Transferowe

column1-image5Podatek u Źródła

column3-image1Schematy Podatkowe

column1-image6Kontrole Podatkowe

column2-image1Pomoc w Kryzysie

KADRA ZARZĄDZAJĄCA DZIAŁEM PRAWNYM

ADWOKAT

ADWOKAT 

Aktualnie trzonem zespołu jest absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, członek Warszawskiej Izby Adwokatów adwokat realizujący doradztwo prawne w zakresie działalności L&T Tax Group poprzez własną kancelarię. Uzyskane doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz uprzednie stanowiska pracy z obszaru promocji i marketingu, doskonale komponują się z wieloma nieszablonowymi przedsięwzięciami podejmowanymi w ramach pracy spółki.

PRAWNIK

PRAWNIK

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się w prawie handlowym, gospodarczym oraz w prawie inwestycji zagranicznych. Doradzała dużym przedsiębiorstwom polskim i zagranicznym w inwestycjach różnego typu w zakresie prawnofinansowym oraz podatkowym. Od kilku lat jej działalność zawodowa skoncentrowana jest przede wszystkim na zagadnieniach RODO oraz dogłębnej analizie prawa podatkowego.

SPECJALIZACJA

column2-image1Prawo Podatkowe

column2-image1Prawo Pracy

column2-image1Prawo Handlowe

column2-image1Zagadnienia RODO

column2-image1Medycyna

column2-image1Dokumentacja Należytej Staranności

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dotychczasowe doświadczenie zespołu L&T Tax Group obejmuje nie tylko stricte zagadnienia prawno-podatkowe czy reprezentację przed organami podatkowymi ale jednocześnie postępowania sądowe gospodarcze oraz reprezentację przed wszelkimi organami administracji, dzieki czemu nasze spojrzenie na podatki zawsze uwzględnia szeroki kontekst prowadzonej działalności Klienta, oferując równie szerokie wsparcie również na wskazanych płaszczyznach.